top of page

Profesyonel Slayt Yenileme İşlemi

İçerikleriniz çirkin slaytlar tarafından yok mu ediliyor? Anlatmak istedikleriniz başarısız oluyor, bu yüzden slaytlarınız harika görünmüyor mu? Esas olarak, slayt tasarımınız konusunda biraz yardıma mı ihtiyacınız var?

Slayt Yenileme hizmetimiz ile slaytlarınıza içeriğinizin akışkan ve profesyonel görünmesini sağlamanız için gerekli makyajı vereceğiz. Ve tabii ki, hepsi mesajınıza ve marka konumunuza uygun olarak tasarlanacak. Slaytlarınız daha iyi görünecek ve sizi daha iyi gösterecektir.

SUNUM

Profesyonel Sunum Yenileme Sürecimiz Nasıl?

1. Adım​ : Online Brief

 

Mevcut slaytlarınız aracılığıyla bizimle konuştuğunuz için, ne söylemek istediğinizi ve slaytlarınızın nasıl görünmesini istediğinizi anlıyoruz. Geri bildirimleriniz için gerçek zamanlı olarak fikirleri online olarak tasarlamaya başlıyoruz.

2. Adım​ : Sunum Tasarımı

 

Slaytlarınızı istediğiniz gibi -yönergeleriniz dahilinde- yeniden tasarlıyoruz. Böylece etkili, iyi ve harika görünüyorlar.

3. Adım​ : Sunum Tasarımı

 

PowerPoint, Keynote (veya Kreatif Hizmetlerimiz) gibi araçlarla tasarım yaparız. Taslak slaytlarınız aracılığıyla sizinle konuşuruz ve istediğiniz değişiklikleri yaparız. Konuşurken, slaytlarınızı gerçek zamanlı olarak yeniden tasarlarız ve her zaman hızlı bir şekilde yenilenirsiniz, Böylece hızlıca ve kolayca profesyonel slaytlarla karşılaşırsınız.

4. Adım​ : LABU Sonrası Bakım Hizmeti

 

Aslında bir sunum kullandıktan sonra, neyin iyi çalıştığını ve nelerin değiştirilmesi gerektiğini rahatlıkla öğrenirsiniz. Bu nedenle, profesyonel sunumunuzu bitirdiğimizde bir hafta veya bir ay sonra ücretsiz olarak birkaç saat düzenleme yapıyoruz.

PROFESYONEL SUNUMLAR TUTKUMUZ.

Bugün iyi bir fiyat teklifi için bizimle iletisime geçin!

,

+90 850 808 02 81

+90 553 808 02 81

  • White Facebook Icon

Bizi Facebook'ta bulun!

bottom of page