Türkiye'nin En Tecrübeli
Profesyonel Sunum Ajansı

profesyonel sunum nedir

Etkileyici Sunumlar

 

Profesyonel sunum ajansı LABU ile fark yaratın! Toplantı, organizasyon, proje ve tanıtımlar için markanıza özel yatırımcı sunumu geliştiriyoruz..

Büyülü Metodumuz

Sürecimiz tanıdık gelebilir, ancak gözden kaçan bir şey var. LABU sunumlarındaki büyü, kitlenizi hareketlendirmek ve motive etmek için tasarlanmış hikaye anlatımı, görsel düşünme ilkelerini uygulamak için kullandığımız eşsiz YaratıcılığınKolektifGücü® metodolojimizden gelir.

12 yıldır dünyadaki en etkili işletmeler, kurumlar, markalar ve yazarlar ile çalışan deneyimlerimizden bahsetmiyoruz bile.

 

Lütfen bize bir telefon açın veya bize bir e-posta bırakın.

Sizinle konuşmayı çok isteriz.

Profesyonel Sunum Ajansı : LABU

Profesyonel Sunum Ajansı : LABU

Profesyonel Sunum Ajansı labu.com.tr

Profesyonel Yatırımcı Sunum Tasarımı

sürecimiz nasıl işliyor?

LABU'da yarattığımız her sunuma en üst düzeyde özen gösteririz. Sunuların ilgi çekici, hikaye odaklı olması ve net bir iş hedefi sunması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimize daha yenilikçi ve kişiselleştirilmiş yatırımcı sunumları sunabileceğimiz anlamına gelen "YaratıcılığınKolektifGücü" metodolojimiz sayesinde herhangi geleneksel bağlılık yapısı tarafından engellenmiyoruz.

1.Adım: Araştırma ve Konsept Oluşturma

LABU'da Söylem Geliştirme Aşaması, şirketinizin veya kişisel markanızın özünü keşfetmek için en önemli şansımızdır. Sizin hikayenizin içine girip araştırmaya ve en önemlisi, dünyadan ve onun doğasından ilham alarak sunumunuz için uygun renk düzenlerini ve tipografisini seçmekten memnun oluruz. İşimiz bittiğinde, yaratıcı süreç boyunca yolculuğa çıkmış olacaksınız ve geri bildirim için numune profesyonel sunum tasarımlarımızın bir taslağına ulaşacaksınız. Konsept Oluşturma, sunumunuzun hangi yönde olması gerektiği konusunda emin değilseniz veya birlikte çalışılacak mevcut bir içerik yoksa epey yararlıdır.

Profesyonel Sunum Ajansı labu.com.tr

YATIRIMCI SUNUMU NEDİR?

 

Profesyonel sunum ajansı LABU ile  Yatırımcı sunumu, tüm marka ve girişimlerin, işlerini ilerletmek istediği noktada veya yaymak için ihtiyacı olan önemli bir araçtır.

Tasarımı belirlersiniz, başlıklar uymaz, başlıkları uydurursunuz, sunum akışı bozulur.. derken; birçok zaman, içinden çıkılmaz bir hale gelebilir yatırımcı sunumu hazırlamak, bir de “yatırımcının aslında ne duymayı ve görmeyi beklediğini” tahmin etme konusu var tabi.

İşler marka/girişim tarafında böyleyken, yatırımcı tarafında ise bu sunumların genelde yeterli kalitede olmadığından ve anlatılmak isteneni, doğru bir şekilde temsil etmediğinden dem vurulur.

Profesyonel sunum ajansı LABU sizleri bu dertlerden kurtarak; Yatırımcı sunum tasarım hizmetini sunuyor.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

 Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik

Sunumumuzda pazar payları, perakende satış adetleri, Ulusal ve Uluslararası ticari araç satışları ve Markanızın Ulusal ve Uluslararası’ndaki ticari araç satış performansı aylık olarak güncellensin.

Profesyonel Sunum Ajansı labu.com.tr

2. Adım : İçerik Analizi

Türkiye'nin en büyük profesyonel sunum ajansı LABU sizinle bir ekip olarak, birlikte çalışarak; içeriğinizi alıp, tanıtım yapımız ve sunum bilgilerimizle zenginleştireceğiz ve sunumunuzun kitleniz ile etkileşime girmesini ve etkili olmasını sağlamak için doğru araçları kullanmayı sağlıyoruz. Bu süreç boyunca, sunumunuzun neden önemli olduğunu ve kitlenizin neye önem vermesi gerektiğini açıkça gösterebilmemiz için fikirlerinizi bizimle buluşturma fırsatına sahip olacaksınız. Gereksinim duyduğunuz hizmet seviyesini sağlamak için potansiyel yatırımcılarınızı ve hedeflerinizi anlamak için elimizden geleni yapacağız.

3. Adım: Profesyonel Sunum Tasarım ve Uygulama

 

Şimdi işler heyecanlanmaya başlıyor. Görseli mesajınıza ve hikayenize uyarladığımız için sunumunuzun hayata döndüğü yer burasıdır. Konuyu anlayışı en üst düzeye çıkarmak için basit ve net tutmak istiyoruz. Her şey yığılmayı azaltmak ve dikkatinizi önemli olan şeylere odaklamak ile ilgilidir. Geriye kalan tek şey, potansiyel yatırımcılarınız karşısında sizi daha güvenilir bir sunucu haline getirmek için eğlendiren ve iyi anlatılan bir sunumdur.

Profesyonel Sunum Ajansı labu.com.tr

Türkiye'nin en büyük profesyonel sunum ajansı LABU ile çalıştığınız için şimdiden teşekkürler!

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.