top of page

PROFESYONEL SUNUM NEDİR? NASIL OLMALIDIR?

--

Türkiye'nin en büyük profesyonel sunum tasarım ajansı LABU'nun "profesyonel sunum süreçlerini anlatan" ilk tanıtım videosu yayında!

Eğer sunumunuz koca bir metin yığınından ibaretse emin olun ki, izleyenler arasında “en çok sıkılan ödülü” için en iddialı sunumun sahibi siz olabilirsiniz.

İzleyenler metin yığınları arasında verilmek istenen mesajın ne olduğunu anlamakta zorlanacaktır. Hatta çoğunlukla yapılan sunum izleyici için sadece bla bla bla bu vlog'a hoşgeldiniz bla bla bla!!! bizi dinlediğiniz için teşekkür ederiz den ibaret olacaktır. Bu ise şüphesiz sunum yapan kişinin göz ardı edildiği veya yoğun bir şekide rahatsız edici olduğu anlamına gelir. Peki bu sorunun üstesinden nasıl gelinir?

Cevap Türkiye’nin en büyük profesyonel sunum tasarım ajansı LABU!

Slaytlardaki metin miktarını düşürün. Verilmek istenen mesajları kısa ve net cümleler ile açıklayın.

Bu mesajları diyagramlar ve grafikler ile destekleyip, güçlendirin. İzleyiciyi canlı tutmak farklı yönler ve çekici görseller ile yapılan sunumdan geçer.

Tasarım ziyanlığı dediğimiz şey acaba böyle bir şey olabilir mi?

TASARIM

İşte tam da bu bir sunumun nasıl başladığı gibi bittiğinin en bariz örneği. Çünkü bu sunum eğitimini almış tasarımcılar tarafından hazırlanmadı.

Firmanızın artık bu şekilde temsil edilmesini istemezsiniz değil mi? Ancak profesyonel sunum tasarım ajansı LABU, bunun gerçekleşmesine engel olabilir. Çünkü bizler sergilenen sunum hangi bağlamda olursa olsun, her bir tıklama için birbiriyle uyumlu renk paletleri, tasarım ile entegre fontlar, animasyonlar ve görseller ile mükemmel bir sunumun nasıl olacağını bilen insanlarız.

MESAJ

Her ne kadar tasarımı iyi olsa da sunumun verdiği mesaj izleyiciyi tatmin etmez ise gene bu iş yattı demektir.

Hep biz-biz-biz-biz-biz'den son sayfayı siz'e ayırmak son dakika golü yemek gibidir. Hatta emin olun o saatten sonra atacağınız gol beraberlik bile getirmeyecektir. Sunum işi bir futbol maçı değil ama doğru bilgiyi alırsanız size büyük bir avantaj sağlayacaktır; dolayısıyla çekici, net ve ikna edici bir sunumun diğerlerinden epey farkı var.

Kısacası Profesyonel Sunum dünyasına hızlı bir şekilde yol alabilir ve ayrıcaklıklı olmanın teminatı olarak satış ekibinizin verimli olmasına yardımcı olabiliriz. Doğru sunumlar talep üretirler, yeni potansiyel müşteriler bu fırsatların boyutunu arttırır ve tüm bu süreçleri Türkiye’nin en büyük Profesyonel sunum tasarım ajansı LABU hızlandırır.

Bunları ve daha fazlasını yapmanıza nasıl yardımcı olabiliriz?

Hemen Arayın! : 0850 808 02 81 Web Sitemizi Ziyaret edin: www.labu.com.tr

"LABU - YARATICILIĞIN KOLEKTİF GÜCÜ"

Comentários


Mail listemize katılın

Kreatif yazılarımızdan haberdar olun!

kreatif paketler:

bottom of page