top of page

Kreatif - Firma Tanıtım Filmi

Beyin fırtınalarında alabora olmadan projeler geliştirip, fikir çılgınlıkları yapıp haber belgesel programlar, belgeseller, kısa metraj - uzun metraj filmler, dizi film tasarlayan ve hayata geçiren LABU.ajans, bu sinematografik disiplin ışığında reklam filmleri, imaj filmler, kurumsal tanıtım filmleri, spot filmler, müşteri memnuniyeti videoları, şirket tanıtım filmleri, firma tanıtım filmleri, viral filmler, sosyal sorumluluk filmleri, klipler ve sinema filmleri üreterek müşterilerinin taleplerini maksimize düzeyde karşılamaktadır.

Hayal gücü sınır tanımayan, düşleri gerçeğe dönüştüren, gerçek bir analiz canavarı olup müşterinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde tespit ederek yaratıcılığını ve hünerlerini ortaya koyan LABU ajans ekibi, elde ettikleri veriler ışığında reklam ve halkla ilişkiler disiplinlerinde yer alan teori ve kuramlar ile piyasa pratiklerini birleştirerek, kurumsal tasarım, marka yaratım, logo tasarım, web tasarım, outdoor ilan tasarım (afiş, billboard, raket, pano vs), basım ilanı hazırlığı, dergi kapak tasarım, dergi tasarım, katalog, menü, bilet ve her türlü tasarım işini gerçekleştirmektedir. Web sitemizden çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Prodüksiyon ve Tasarım hizmetleri düşünüldüğü kadar pahalı değildir, hele ki kullandığı ekipmandan ziyade ekipmanı nasıl kullanacağını bilen bir ekiple çalışıyorsanız.

Lütfen iletişime geçmekte tereddüt yaşamayın.

İlginiz için teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz. Sizde Kurumsal Firma Tanıtım Filmi hakkında ayrıntılı bilgi için hemen arayın : +0850 808 0281

Diğer Paketlerimiz : www.labuajans.com/kreatif

Comments


Mail listemize katılın

Kreatif yazılarımızdan haberdar olun!

kreatif paketler:

bottom of page