Türkiye'nin En Büyük

Profesyonel Sunum Ajansı

Etkileyici Sunumlar

 

Profesyonel sunum ajansı LABU ile fark yaratın! Toplantı, organizasyon, proje ve tanıtımlar için ihtiyaçlarınıza özel sunumlar geliştiriyoruz..

Büyülü Metodumuz

Sürecimiz tanıdık gelebilir, ancak gözden kaçan bir şey var. LABU sunumlarındaki büyü, kitlenizi hareketlendirmek ve motive etmek için tasarlanmış hikaye anlatımı, görsel düşünme ilkelerini uygulamak için kullandığımız eşsiz YaratıcılığınKolektifGücü® metodolojimizden gelir.

12 yıldır dünyadaki en etkili işletmeler, kurumlar, markalar ve yazarlar ile çalışan deneyimlerimizden bahsetmiyoruz bile.

 

Lütfen bize bir telefon açın veya bize bir e-posta bırakın.

Sizinle konuşmayı çok isteriz.

Profesyonel Sunum Tasarımı

sürecimiz nasıl işliyor?

LABU'da yarattığımız her sunuma en üst düzeyde özen gösteririz. Sunuların ilgi çekici, hikaye odaklı olması ve net bir iş hedefi sunması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimize daha yenilikçi ve kişiselleştirilmiş sunumlar sunabileceğimiz anlamına gelen "YaratıcılığınKolektifGücü" metodolojimiz sayesinde herhangi geleneksel bağlılık yapısı tarafından engellenmiyoruz.

1.Adım: Araştırma ve Konsept Oluşturma

LABU'da Söylem Geliştirme Aşaması, şirketinizin veya kişisel markanızın özünü keşfetmek için en önemli şansımızdır. Sizin hikayenizin içine girip araştırmaya ve en önemlisi, dünyadan ve onun doğasından ilham alarak sunumunuz için uygun renk düzenlerini ve tipografisini seçmekten memnun oluruz. İşimiz bittiğinde, yaratıcı süreç boyunca yolculuğa çıkmış olacaksınız ve geri bildirim için numune profesyonel sunum tasarımlarımızın bir taslağına ulaşacaksınız. Konsept Oluşturma, sunumunuzun hangi yönde olması gerektiği konusunda emin değilseniz veya birlikte çalışılacak mevcut bir içerik yoksa epey yararlıdır.

Sinpaş-Finans-Şehir-Logo
Stroer_kentvizyon
Albaraka_Logo
zk-logo-big-png
ING_Bank_logo
1200px-McDonald's_Golden_Arches.svg
Nescafe-Logo
Logo_Nutella.svg
3b0e5f1804334850951d19c27fa42660
Miller-logo-9FC0E0C081-seeklogo.com
efes_pilsen-logo-B84464209D-seeklogo.com
ytulogopng
kadikoy-belediyesi-logo
KIA_logo2.svg
Keçiören-belediyesi-vektorel-cizim-logo-2
çankaya-logo-yeni-son
üsküdar logo dikey
BilgiLogo-1-
Biruni-Logo
ELAE-Özel-Ders
logo-2
entropisahne
show
likefest-logo
Sinpaş-Finans-Şehir-Logo
Stroer_kentvizyon
Albaraka_Logo
zk-logo-big-png
ING_Bank_logo
1200px-McDonald's_Golden_Arches.svg
Nescafe-Logo
Logo_Nutella.svg
3b0e5f1804334850951d19c27fa42660
Miller-logo-9FC0E0C081-seeklogo.com
efes_pilsen-logo-B84464209D-seeklogo.com
ytulogopng
kadikoy-belediyesi-logo
KIA_logo2.svg
Keçiören-belediyesi-vektorel-cizim-logo-2
çankaya-logo-yeni-son
üsküdar logo dikey
BilgiLogo-1-
Biruni-Logo
ELAE-Özel-Ders
logo-2
entropisahne
show
likefest-logo

2. Adım : İçerik Analizi

Türkiye'nin en büyük profesyonel sunum ajansı LABU sizinle bir ekip olarak, birlikte çalışarak; içeriğinizi alıp, tanıtım yapımız ve sunum bilgilerimizle zenginleştireceğiz ve sunumunuzun kitleniz ile etkileşime girmesini ve etkili olmasını sağlamak için doğru araçları kullanmayı sağlıyoruz. Bu süreç boyunca, sunumunuzun neden önemli olduğunu ve kitlenizin neye önem vermesi gerektiğini açıkça gösterebilmemiz için fikirlerinizi bizimle buluşturma fırsatına sahip olacaksınız. Gereksinim duyduğunuz hizmet seviyesini sağlamak için potansiyel müşterilerinizi ve hedeflerinizi anlamak için elimizden geleni yapacağız.

3. Adım: Profesyonel Sunum Tasarım ve Uygulama

 

Şimdi işler heyecanlanmaya başlıyor. Görseli mesajınıza ve hikayenize uyarladığımız için sunumunuzun hayata döndüğü yer burasıdır. Konuyu anlayışı en üst düzeye çıkarmak için basit ve net tutmak istiyoruz. Her şey yığılmayı azaltmak ve dikkatinizi önemli olan şeylere odaklamak ile ilgilidir. Geriye kalan tek şey, potansiyel müşterileriniz karşısında sizi daha güvenilir bir sunucu haline getirmek için eğlendiren ve iyi anlatılan bir sunumdur.

Türkiye'nin en büyük profesyonel sunum ajansı LABU ile çalıştığınız için şimdiden teşekkürler!

Techin2b Görsel Katalog Çalışması
Literatur Akademi
mediacollective
bbabayigit
dnart
Techin2b Görsel Katalog Çalışması
Literatur Akademi
mediacollective
bbabayigit
dnart

Video Sunumlar

Prezi Sunumlar

PowerPoint Sunumlar

Keynote Sunumlar

Sıfır Atık Zirvesinde, TEMA Vakfı'na Ödül!

14/11/2018

Ergear Technology Sunum Ajansını Seçti!

27/12/2017

1/11
Please reload

PROFESYONEL SUNUMLAR TUTKUMUZ.

Bugün iyi bir fiyat teklifi için bizimle iletisime geçin!

,

+90 850 808 02 81

+90 553 808 02 81

  • White Facebook Icon

Bizi Facebook'ta bulun!

Sıkça Sorulan Sorular

Microsoft PowerPoint ™ veya Apple Keynote için sunumlar hazırlıyor musunuz?


Hem Microsoft PowerPoint ™ hem de Apple Keynote için sunumlar hazırlıyoruz. Her programın kendine has artı ve eksileri olduğu için kişisel tercihlerimiz yok, ancak her ikisini de kullanmaya deneyimli bir ekibiz. Bu, hangi formatta olursanız olun çarpıcı sunumlar oluşturabileceğiniz anlamına geliyor. Microsoft PowerPoint ™, işletmelerin çoğunda Microsoft Windows'un popülaritesi nedeniyle dünya genelinde daha yaygın olarak kullanılan sunum yazılımıdır. Kişisel sevgimiz Apple Keynote'dan yana :)
Prezi gibi başka sunum yazılımlarıyla mı çalışıyorsunuz?


Prezi ile çalışıyoruz ancak pek tercihimiz olmuyor. Henüz gelişmiş olduğunu düşünmüyoruz. Bununla birlikte, pazara gelen diğer yeni yazılımları hevesle deneyeceğiz. Müşterilerimiz için mümkün olan en iyi çözümü bulmak her zaman bir numaralı önceliğimizdir.
Hareketli bir sunum istiyorum. Daha etkileşimli bir şey sağlayabilir misiniz?


Evet, animasyonlu bir sunum sağlamak için Microsoft PowerPoint ™ veya Apple Keynote ile çalışabiliriz. Bununla birlikte, sunum yazılımının metin veya nesneleri animasyon yapma konusunda yapabilecekleri sınırlamalar vardır. Arzuladığınız animasyon açısından ne bekleyeceğiniz konusunda herzaman dürüstüzdür. *Sunum dışı animasyon filmler için KREATİF sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Sunum veya Konuşmam için içeriği yazmamda bana yardımcı olur musunuz?


İdealimiz her zaman müşterimizden sunumlarının içeriğini kendi sözleriyle sunmalarını isteriz. Ancak, sürecin bir parçası olarak, vermek istediğiniz mesajınızı redakte etmek ve kitleniz için önemli olan anahtar noktaları bulmak için sizinle birlikte çalışırız. Görseller her zaman içeriğe eşlik eder ve içeriğinizin kitlenizle etkileşime girip ilginç bir hikayeyi anlatacağından emin olmak bizim görevimizdir.
Bana daha fazla sunum için kullanabileceğim bir şablon oluşturabilir misiniz?


Elbette yapabiliriz. Bununla birlikte, bir sunum şablonu tamamen düzenlenebildiğinden ve kaç kere tekrar kullanılabilir olacağına dair hiçbir kısıtlamaya sahip olmadığımız için, bunu dikkate alan daha yüksek bir ücret talep ediyoruz. Her şablon, sunum yazılımının acemi kullanıcılarının bile şablonu kolayca kullanabilmelerini ve düzenlemelerini sağlamaya yardımcı olan yararlı sunum şablon rehberimiz ile birlikte gelir.
Microsoft PowerPoint ™ veya Apple Keynote ile ilgili talimatlar ve eğitimler veriyor musunuz?


Tüm sunum tasarımlarımızla, özel fontlar yüklemek, bir sunum oluşturmak, sorun gidermek ve sunum şablonunun nasıl kullanılacağıyla ilgili gerekirse Microsoft PowerPoint ™ veya Apple Keynote'u kullanma, diğer bir deyişle ekibinizle ve yeni sunum şablonunuzla sinematik sunum tasarımı örnekleri sergilemek için eğitim düzenleyebilir veya Skype oturumları düzenleyebiliriz.

Animasyonlu videolar sağlayabilir veya infografi üretebilir misiniz?


Doğrudan animasyonlu videoları kendimiz üretiyoruz, ancak bu alanlarda uzmanlaşmış, kendilerine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için video ve infografi yaratacak bazı mükemmel reklam öğeleriyle ortak çalışıyoruz.
Brief yazmak için siz mi sorumlusunuz? , biz mi sorumluyuz?


Siz sorumlusunuz. :) Genel tasarım ve yön açısından size talimat vermek, tasarımcılarımızın işi değil. Çalışma sürecimizin bir parçası olarak, ince noktaları ayrıntılı bir şekilde tartışarak daha ince noktaları sunum tasarımı ve yapısı için fikirlerimizi almanıza yardımcı olacağız. Size yardımcı olmak için her zaman elimizden geleni yapacağız.
Sunumumu Akıllı Telefonum veya Tablet'imde kullanmak istiyorum. Bu cihazlar için sunumlar hazırlıyor musunuz?


Evet, mobil aygıtlarda sununuza erişmek için ek imkanlar sağlayabiliriz. Bu, normalde telefonunuzdan erişilebilen bir .pdf dosyası biçimindedir. Bununla birlikte, sununuzun mobil cihazlarda oynatılacak* bir versiyonunu sağlayabiliriz. * Bu, Keynote App'u veya cihazınızla birlikte çalışan Microsoft PowerPoint ™ için alternatif bir uygulamayı gerektirir.
Benim yüksek bir bütçem yok, bana yardım edebilir misiniz?


Farklı büyüklükteki bütçeler için hizmetlerimizi her zaman sunmaya çalışacağız, ancak neler yapabileceğimiz konusunda bir sınırlama var. Lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin, projeniz ve size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında konuşabiliriz.
Kısıtlı bir vaktim var, acil yetiştirmem gerekiyor! Bana yardım edebilir misiniz?


Evet, kısıtlı bir tarihte müşterilere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bununla birlikte, özellikle hafta sonları ve mesai saatleri dışında çalışmamız isteniyorsa, kısıtlı bir son tarih fiyatın tamamını etkileyecektir. Müşterilerin cevap verdiklerini ve son tarihin karşılandığından emin olmak için etkili iletişim kurmalarını istiyoruz.
Gizli bir şey üzerinde çalışıyorum. Bir Gizlilik Sözleşmesi imzalamaktan mutluluk duyar mısınız?


Evet, müşterilerimizin mahremiyetine ve fikirlerini, bilgisini koruma haklarına saygı duyuyoruz. Bizimle paylaştığınız şeyler kesinlikle gizli kalmaktadır. Geçmişte Gizlilik Sözleşmesi kapsamında bir çok büyük ölçekli müşteriyle çalıştık ve bugün yapmaya devam ediyoruz.
Şirketimiz veya acentemiz için şirket içinde doğrudan çalışmaya hazır mısınız?


Evet, diğer ajanslarla veya şirketlerle çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz, ancak ne kadar sürede uzmanlığımıza ihtiyaç duyduğunuza ve mevcut çalışma programımızın ne olduğuna bağlı olacaktır. Bize ne kadar çok haber verirseniz o kadar esnek oluruz.

crea-collective agency

Labu COMMUNITY

Facebook

Instagram

Linkedin

Youtube

Vimeo

 

DEPARTMENTAL COMMUNICATIONS

Head Office: selam@labu.com.tr

Menagement : menajer@labu.com.tr

Carrier Office: job@labu.com.tr

Financie Office: yasemin@labu.com.tr

Head Office : +90 850 808 02 81

İstanbul Office : +90 553 808 02 81

Labu Dijital Medya Prodüksiyon ve Reklamcılık Ticaret Limited Şirketi

 

________________________________________________________

TURKEY

PARTNER

© Copyright 2017 All rights reserved.  LABU - Crea-Collective Agency