top of page

Türkiye'de Bir İlk! : Kreatif Video ile Basın Bülteni Çekimi

Türkiye'nin ilk ve tek "Yaratıcılığın Kolektif Gücü"ne inanan ajansı LABU, yenilikçi ve alternatif hizmet yaklaşımlarına her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Kreatif Video ile Geleneksel Basın Bültenini LABU laboratuvarında özenle birleştirdik ve ortaya her sektörün yararlanabileceği "Kreatif Video Bülten" çıktı.

Kreatif Video Bülten Nedir?

Kreatif Video Bülten'i kısaca özetlemek gerekirse; Geleneksel Basın Bültenleri gibi yöntemler ile basın bültenlerini medyaya yazılı servis etme dönemi eskilerde kaldı. Artık lansmanlarınızı, kokteyllerinizi veya etkinliklerinizin tanıtımlarını video olarak göndermenizin günümüzde daha yararlı olacağını düşündük. Böylelikle, kreatif video basın bülteni çekimi ile marka sözcünüzden misafirlerinize kadar röportajlar alıyor, etkinliğinizin atmosferinin çekici yanlarını medyaya servis ediyoruz. Basın ise katılım göstersin veya göstermesin kendisini yeniden etkinliğinizin atmosferinde hissederek, etkinliğiniz hakkındaki yazısını yazıyor.

Kreatif Video Bülten Gerçekten Gerekli mi? Neden?

Kreatif Video Basın Bülteni avrupalı ülkelerin iş dünyasında sıklıkla kullanılan bir yöntem. Hem etkinliğinizi özetleyecek bir tanıtım filmi olması, hemde basın bülteni olarak kullanılması markanızın hikayesini anlatmak konusunda oldukça başarılı oluyor. Pratik ve ekonomik koşullarından bahsetmiyoruz bile..

Kreatif Video Bültenin Dağıtımı nasıl oluyor?

Kreatif Video Basın Bültenini, Dijital Pazarlama ekibimiz ile Medya Planlama noktasında iş birliği yaparak dilerseniz biz dağıtabiliriz. Ancak kendiniz dağıtımını yapmak isterseniz size göndereceğimiz online izleme linki ile dağıtımını kendi ekipleriniz üstlenebilir.

HEMEN ARAYIN : +90 850 808 0281

HEMEN ARAYIN

Commentaires


Mail listemize katılın

Kreatif yazılarımızdan haberdar olun!

kreatif paketler:

bottom of page