top of page
Sodart - Labu Ajans

"Sanat yerine felsefeyi öğrettim, teknik benim için büyük bir kelimeydi, boyamayı hiç öğretmedim, yaptığım tek şey insanların görmesini sağlamaktı."

Josef Albers

LABU Türkiye'nin En Kreatif Web Tasarım Ajansı, mobil uyumlu kurumsal web siteleri, proje bazlı özgün tasarım web siteleri, e-ticaret siteleri, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama, mobil yazılım, web yazılım, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini uzman personeliyle sağlamaktadır. Türkiye'nin önde gelen kurum ve firmalarına başarılı web siteleri yapar.

Yeni bir çağı başlatan İnternet, ölçülebilir olması farkıyla  geleneksel medya araçlarına kıyasla tüm kurumlar tarafından ciddi yatırımların yapıldığı bir pazarlama aracı olmuştur. Kuşkusuz bu mecrada yer almak ve dikkat çekici olmak için kurumsal web tasarımına sahip olmanız gerekir. Tasarım tek başına yeterli değildir, içeriği ve akışı da kusursuz olmalıdır. LABU'nun deneyimli yaratıcı tasarım  ekibi kullanıcı beklentilerini ve sektörü analiz ederek işe koyulur. Web site tasarımı ve yazılımını bir süreç olarak ele alır, her parçayı detaylı şekilde inceleriz.

 

İşe yarayan, tıklanan, kullanıcı dostu yaratıcı web tasarımları yaparız.

Özgün Tasarım

Mobil Responsive

İçerik Yönetimi

Kreatif Detaylar

Galeri

Üye Paneli

Online Ödeme

Kreatif Detaylar

TURKEY

PARTNER

FİYAT TEKLİF FORMU

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page