top of page
LABU.DİJİTAL PAZARLAMA

Türkiye'nin En Büyük

DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI

İnternet'te kendinize yer edindiğinize göre, artık sanal vitrininize daha fazla müşteri çekmenin yollarını arıyorsunuz. Bunu yapmak için arama motorlarını, diğer web sitelerini, sosyal medyayı ve e-postayı kullanabileceğiniz bazı muhteşem Labu Ajans Dijital Pazarlama stratejilerimizden bahsedelim.
        Arama Reklamları
İşletmenizle ilgili kimi kelime ve kelime öbeklerini arayan potansiyel müşterilere bu alanda ücretli/ ücretsiz reklam verme imkanı tanır. Ücretli reklamlarda ödemeleri yalnızca reklamınız / tıkladığında yaparsınız.
        Sosyal Medya
Facebook, Twitter veya Instagram gibi sosyal medya siteleri, işletmenizin bilinirliğini artırmak için seçenekleri de sunar. Bu siteler özellikle müşterilerle ilişkiler kurmada olduğu kadar ürün pazarlamada da etkili ve yararlıdır.
Ayrıca: LABU Sosyal Medya Yönetimi Sayfası
        Web Sitesi
Bu reklamlar, İnternet'te her yerde gösterilir ve metin, resim, video ve tıklayarak etkileşimde bulunulabilen reklamlar gibi birçok farklı biçimde sunulabilir. Reklamlar içeriğinize uygun web sitelerinde çıkacağı gibi, bu siteler arasından seçim de yapılabilir.
        E-Mail Marketing
Gelen kutunuzu dolduran, istenmeyen veya "spam" e-postalardan değil, halihazırda sizden haberdar olmak istediğini belirten kullanıcılara ilgili bilgiler ve fırsatlar göndermekten bahsediyoruz.
Labu Dijital Pazarlama
İnternet Kullanımı

Bilgisayar ve internet kullanım oranları 2016 yılı Nisan ayında 16-74 yaş grubundaki bireylerde sırasıyla %54,9 ve %61,2 oldu. Bu oranlar erkeklerde %64,1 ve %70,5 iken, kadınlarda %45,9 ve %51,9’dur. Bilgisayar ve internet kullanım oranları, 2015 yılında sırasıyla %54,8 ve %55,9’du.

DİJİTAL PAZARLAMA

Bugün iyi bir fiyat teklifi için bizimle iletisime geçin!

,

+90 850 808 02 81

+90 553 808 02 81

  • White Facebook Icon

Bizi Facebook'ta bulun!

bottom of page