top of page

BAŞVURU SÜRECİ

Selam güzel insan! Bizimle çalışmayı düşünen bir birey olarak, hoşgeldin. LABU.ajans hakkında biraz daha bilgi sahibi olman açısından bu sayfaya yönlendirildin ve şuan böyle bir mektup okuyorsun. Bizler krea-kolektif ajans dediğimiz bu yapının çatısı altında, hayalleri ve "inanırsak olur!" düşünceleriyle harmanlanarak çalışan bir grup bi'şeyiz. Ekipte yer alan her insan, mevcut sistem içerisinde deneyim kazandı. Bu deneyimlerin bazıları acı bazıları ise tatlı oldu... Ancak bardağın dolu tarafından bakmak, eskisi kadar kolay olmayınca ve sabırlar taşınca böyle bir oluşumun içinde buldular kendilerini.

 

Lafı uzatmadan, ajans çatısı altında "takım"a girme süreci ana sayfada ki "takım" bölmesi altında gördüğünüz insanlar tarafından belirleniyor. LABU'da herhangi bir hiyerarşinin "tek" yetki sahibi olması söz konusu değil.

 

Burada herkes co-founder*. Ne zaman veya nasıl geldiğin umrumuzda değil! birbirimize ne katabileceğimiz, hangi fikirleri kendimize değer edebileceğimiz önemli :) 

 

Bütün bunları göz önünde bulundurarak takım'a girmeyi hala istiyor musun?  

 

O zaman; CV yerine dinlemeyi sevdiğin müzikleri, en büyük hayalini, eğitim aldığın kurumlar yerine ise okuduğun üç beş kitabı yazmanı rica ediyoruz. (Şaka değil, ciddiyiz.) Dinlediği, hoşlandığı müzikleri, okuduğu kitapları yazmayan kişilerin mailleri dikkate alınmaz. 

 

Peşinden koşulmayı bekleyen hayallerimiz var...

 

Sevgiler,

LABU.ajans

 

*co-founder : kurucu ortak

BAŞVURU YAP!

Aşağıda ki formu da kullanabilirsin ancak mail atman hepimiz için daha faydalı olacaktır :)

job@labu.com.tr

Güzeeeeeel!!! geri döneceğiz

bottom of page