top of page

4K ULTRA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK TANITIM FİLMİ KAMPANYASI

4 dakikalık ve 4K çözünürlükte tanıtım filmi ile firmanızı son teknoloji ekipmanlarımızla anlatacağımız bir kampanya hazırladık.

Tanıtım filmi ihtiyacınızı karşılıyor, yenilikçi ve üstün çözünürlük hizmetlerimizle ; potansiyel müşterilerinizle tanışmanızı sağlıyoruz.

Vizyonunuzu geniş tutarak sizleri yeni tanıyacak müşterilerinize neler yaptığınızı görselleştirerek anlatmanızı sağlıyoruz. Firmanızın yaptığı işleri, neler yaptığınızı,hizmet alanlarınızı, nasıl çalıştığınızı ve çözümlerinizi artık potansiyel müşterilerinize, 4K tanıtım filmi ile gösterebilirsiniz.

 

Atölye, Fabrika, Otel veya başka sektörlerde faaliyet gösterdiğiniz iş yeriniz sizin olduğu kadar bizim için de önemli.

Çalışmalarınızı müşterilerinize anlatma kalitesini en üst düzeye çıkartıyor ve memnuniyet içinde kullanacağınız görseller paylaşmanızı sağlamayı planlıyoruz.

 

Kampanya İçeriği:

Kurumsal İmajınızı Artırıyoruz; pazarlama stratejisi ve hedef kitlesi ve ilgili kriterlere uygun olarak planlanmış tanıtım filmi çekim ve kurgu hizmeti sunuyoruz.

Hazırlanacak tanıtım filmi projesi, EBU (Avrupa Yayın Birliği) Standartlarında, broadcast kalitesinde 4K UHD (4K Ultra Yüksek Çözünürlük) formatında, dijital ortamda teslim ediyoruz.

Giriş ve çıkış logo animasyonu, telifi alınmış size özel müzik, son teknoloji ekipmanlarla çekilen görüntülerden oluşturulan tanıtım filmiyle markanızı ve isminizi ön plana çıkarıyoruz.

Post Prodüksiyon kısmında ise yönetmenimizle 3-4 dakikalık bir tanıtım filmi sunarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

Not: Bu kampanya isteklerinizi karşılamıyor ise başka çözümler için lütfen bizi arayınız.

*Tanıtım Filmi Örnekleri: 

*tanıtım filmi örnekleri listesinde LABU tarafından yapılan işlerin dışında; internette yayınlanmış, sizlere referans sağlaması için çeşitli şirketler tarafından yapılmış işlerde yer almaktadır.

bottom of page