crea-collective agency

Türkiye'de Bir İlk! : Kreatif Video ile Basın Bülteni Çekimi

07.08.2017

Türkiye'nin ilk ve tek "Yaratıcılığın Kolektif Gücü"ne inanan ajansı LABU, yenilikçi ve alternatif hizmet yaklaşımlarına her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Kreatif Video ile Geleneksel Basın Bültenini LABU laboratuvarında özenle birleştirdik ve ortaya her sektörün yararlanabileceği "Kreatif Video Bülten" çıktı.


Kreatif Video Bülten Nedir?

 

Kreatif Video Bülten'i kısaca özetlemek gerekirse; Geleneksel Basın Bültenleri gibi yöntemler ile basın bültenlerini medyaya yazılı servis etme dönemi eskilerde kaldı. Artık lansmanlarınızı, kokteyllerinizi veya etkinliklerinizin tanıtımlarını video olarak göndermenizin günümüzde daha yararlı olacağını düşündük. Böylelikle, kreatif video basın bülteni çekimi ile marka sözcünüzden misafirlerinize kadar röportajlar alıyor, etkinliğinizin atmosferinin çekici yanlarını medyaya servis ediyoruz. Basın ise katılım göstersin veya göstermesin kendisini yeniden etkinliğinizin atmosferinde hissederek, etkinliğiniz hakkındaki yazısını yazıyor. 

 

Kreatif Video Bülten Gerçekten Gerekli mi? Neden?

 

Kreatif Video Basın Bülteni avrupalı ülkelerin iş dünyasında sıklıkla kullanılan bir yöntem. Hem etkinliğinizi özetleyecek bir tanıtım filmi olması, hemde basın bülteni olarak kullanılması markanızın hikayesini anlatmak konusunda oldukça başarılı oluyor. Pratik ve ekonomik koşullarından bahsetmiyoruz bile..

 

 

Kreatif Video Bültenin Dağıtımı nasıl oluyor?

 

Kreatif Video Basın Bültenini, Dijital Pazarlama ekibimiz ile Medya Planlama noktasında iş birliği yaparak dilerseniz biz dağıtabiliriz. Ancak kendiniz dağıtımını yapmak isterseniz size göndereceğimiz online izleme linki ile dağıtımını kendi ekipleriniz üstlenebilir.

 

HEMEN ARAYIN : +90 850 808 0281

 

 

 

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Linkedin'de Paylaş
Bu Yazıyı Beğen
Please reload

Please reload

kreatif paketler:

crea-collective agency

Labu COMMUNITY

Facebook

Instagram

Linkedin

Youtube

Vimeo

 

DEPARTMENTAL COMMUNICATIONS

Head Office: selam@labu.com.tr

Menagement : menajer@labu.com.tr

Carrier Office: job@labu.com.tr

Financie Office: yasemin@labu.com.tr

Head Office : +90 850 808 02 81

İstanbul Office : +90 553 808 02 81

Labu Dijital Medya Prodüksiyon ve Reklamcılık Ticaret Limited Şirketi

 

________________________________________________________

TURKEY

PARTNER

© Copyright 2017 All rights reserved.  LABU - Crea-Collective Agency